Aanmeldingen KNLTB voorjaar 2021

Hierbij de teams die zich aangemeld hebben voor de KNLTB voorjaarskompetitie 2021.
Sta jij er niet bij en heb denk je dat je je wel opgegeven hebt ?
Laat dan wat horen aan Ilse Verschoof

Voorjaar 2021  
De teamvolgorde kan na indeling van de knltb nog wijzigen  
Dinsdag morgen DD35+  
Warande 1 2de klasse
Emmy de Voogt © 12241172
Caroline Akkermans 12688525
Mia vd Boom 12688533
Jose Höcker 13954466
Tilly de Man 13175777
   
Donderdagmorgen open klasse (4DD)  
Warande 1 2de klasse
Angely van Gool © 16129415
Jenny van Breukel 12507377
Pax Kooijman 12507377
Nicolette van Straten 27346110
Lisette van Rhoon 12725897
Warande 2 2de klasse
Wilma Bakkenes © 22860193
Corine Hoekstra 22860266
Joyce de leeuw 19778074
Ingrid Timmers 12388181
Monique Wetzels 14862824
   
Donderdagavond DD17+  
Warande 1 4de klasse
Maureen Rommelse © 29804612
Chantal Deckers 30649773
Daphne Coenen 30814170
Marion de Haan 20825129
Truus Roubos 35375787
Warande 2 2de klasse
Kathleen Dekkers 22569456
Kim Oudakker © 35326247
Iris van Oosterhout 18084559
Britt Jespers 22129677
Mara Douma 36397733
Susan Wassing 17920272
   
Vrijdagavond DD35+  
Warande 1 3de klasse
Brigitte van der Kraan © 19687419
Esther Brinkhoff 28213335
Liselore van Esch 23469404
Monique Karel 27624951
Hester Moormann 15016838
Monique Willemsen 13907638
Esther Stiefelhagen 26015668
Warande 2 4de klasse
Mandy Wilson © 35289589
Danielle Buitenen 35289597
Cindy Kooy 18056962
Michelle Theuns 19447809
Saskia Eikhout 35289570
Ilse Eikhout 31363911
   
Vrijdagavond HD35+ (VR4)  
Warande 1 Hoofdklasse
Frank van Geersaem © 10494219
Robbert Marien 19537069
Eugene Klerkx 12518956
Richard Stolwerk 20407939
Ed Mulderink 11160683
Maurits Harting 20245629
Maarten Doomen 24575410
Wouter Moormann 20407939
Warande 2 Hoofdklasse
Bart Coenen © 27018148
Henk Jan Spikman 35086734
Marcel Stiefelhagen 25057901
Jeroen Benner 15316920
Warande 3 1ste klasse
Mark Avontuur 35516224
Roy Vos © 10407480
Raymond Huijben 24377147
Rutger Smeets 24387282
Rick Veraart 26156342
Warande 4 4de klasse
Bram Kuipers © 30814197
Gerben Keetbaas 21244235
Boris van Gerven 26400278
Romano Lucia 11743563
Ricky v/d Heijden 31899838
Wouter van der Ende 35559012
Wim Broeren 14536358
Warande 5 4de klasse
Sander Rommelse © 30542421
Urfat Magerramov 30649838
Rob Overgoor 10162542
Stefan Oomen 28945972
Gunther Hoffmann 16578457
Warande 6 4de klasse
Ton Flintrop 13436279
Mart Rütchen 11512040
Paul de Ridder 12530832
Gerard Wijbrandts 11681039
John van Gils © 21554161
Richard Knetsch 12946265
Martin Quaedvlieg 10442391
Warande 7 4de klasse
Michel Minnee © 20825226
Ariën de Haan 20825161
Adriaan Hakkers 10533591
Hank Vleeming 18218881
Johan van Arkel 19826478
Tjalf Faber 18758495
Warande 8 Verzoek 1ste klasse
Erik Harting © 20318766
Roel Willemse 12031763
Rob Haest 12986879
Jochem Schipper 20236832
Chretien Berger 20282990
Richard van Halderen 29731216
Warande 9 4de klasse
Jan Peters © 36035661
Michael Vereggen 30444845
Edwin Mehlbaum 21863180
Michiel Teunis 36649619
Robbert de Leeuw 30444837
   
Vrijdagavond GD 35+ (VR3)  
Warande 1 2de klasse
Andre Vial 26435268
Gitte Brent Evers © 13577397
Jan Paul Smant 12702935
Ingrid Gussenhoven 29223415
Warande 2 2de klasse
Aletta Van Lunteren 20553242
Simone Boer 20312679
Romano Lucia 11745363
Iris Draaijer © 19183607
Servaas Goedhart 18729304
Anita Weisman 24016101
Warande 3 3de klasse
Harm Donker 27346102
Petra Graven 19145527
Peter Van de Berg © 19164343
Esther Brinkhoff 28213335
Warande 4 4de klasse
Jacco Buisman © 25364944
Hans Bogaerts 25364952
Antoin Houben 10841512
Linda Middelburg 17708621
Deepa Schaafsma 25407902
Mariella van Strien 27674827
Warande 5 Verzoek 2de klasse
Pieter-Jan Koreman 20713282
Marion Koreman 20713290
Ank van Raaijk 246277267
Kees Krijnen 35374004
   
Zaterdag dames 17+ (Za 3 2DE, 3DD)  
   
Warande 1 Hoofdklasse
Lisette Martens © 10891862
Annemarie Langeveld 20896867
Denise Eygendaal 21868050
Heidi Dreijer 11392193
Nicole Loonen 16227549
Dorijan Hooijmaaijers 11806796
Warande 2 1ste klasse
Wendy Uchtman 15720640
Mignon van Disseldorp 27222950
Helga Sevriens 21909210
Marloes Hendriks 13118951
Dagmar van Lith © 18569552
Lot Peeters 31236707
Dorien Wisseborn 26444445
Anke Vonk 35183888
   
Zaterdag DD 17+ (Za5)  
Warande 1 3de klasse
Pax Kooijman 13963945
Ingrid Nagtzaam 28907078
Yvonne van Duyl 14681552
Angely van Gool 16129415
Jenny Breukel © 14773929
Herma Zandbergen 12507377
Warande 2 3de klasse
Marit van der Togt © 17379636
Marlon Harting 20839642
Inge Kops 12808997
Babette Mengedé 21464715
Ruth Eschweiler 22359591
Lian Raams 10425152
Esther Brinkhoff 28213335
Joyce Verheijen 21322910
Warande 3 3de klasse
Stacey de Vet 27527263
Claudia Dingemans 24948632
Edith Momm 14835312
Belinda Rietveld 26588110
Marion de Pater 17226422
Donna Vermeulen 24016055
Ingeborg Hellemons © 16062779
   
Zaterdag GD17+ (Za6)  
Warande 1 2de klasse
Marie-Louise Spangenberg © 16125940
Dave Hermans 11231475
Bianca Vos 14222167
Michael de Rooy 31092357
Zaterdag gemengd 17+ (Za1)  
Warande 1 3de klasse
Mathijs Vuister 29243904
Joris Oomen 29243890
Margriet Schröder 22130551
Majorie Mulder © 20147899
Pascal Willemse 19389574
Maartje Schröder 25572865
   
Zaterdag Heren 17+ (Za2) (4XHE en 2xHD)  
Warande 1 Hoofdklasse
Ralph de Jong 11553766
John Martens © 10511377
Ewald Groesbeek 24015555
Martijn Fens 25051520
Erwin Klerkx 17565987
Dennis Vissers 13468340
Wouter Boeren 12512443
Warande 2 1ste klasse
Bas Roelands © 19482078
Jasper kamerbeek 16958500
Ralph van Rooten 19152337
Ralph de hoogh 11413816
Jurgen Vermijs 11413824
Hans Ripzaad 15215245
   
Zaterdag Heren 35+ (NB+ZH) (Za7/2HE en 3HD)  
Warande 2 Hoofdklasse
Ruben Laurijsen © 11559462
Michel van Zwol 11806613
Bob Den Dekker 11497238
Rutger Schröder 12219628
Frank Glas 10601988
Warande 2 3de klasse
Oscar Verschoof 25128701
Bas van Beek © 17852625
Marc Hobbelen 11491108
Gilles van Leeuwen 13907980
Marcel Molenaar 16176332
Warande 3 3de klasse
Michel bloem © 11231084
Rob Wollrabe 24565458
Diederick Duijts 19902778
Gaby Hermans 11231467
Albin van Strien 11223758
Deo Snoeren 26905051
Werner Aarts 24740373
Warande 4 Verzoek 2de klasse
Ralph de Jong © 11553766
Mark Eikhout 22297634
Peter Eikhout 31012825
Rob van Buitenen 31092950
Raymond Brouwer 30111552
Hans mutsaers 22537473
Jurgen Bakx 27734315
Zondag gemengd  
Warande 1 6de klasse
Anniek Fens © 28290941
Guusje Vial 28256026
Rick Meurs 28141369
Faber van Rie 28800583
Fons Koenen 27775305
Duncan Minnee 28860802
   
Zondag Heren Verzoek 3de klasse
Warande 1  
Finn v/d Schoot 28715012
Harm Verschoof 28108957
Bastijn Docters van Leeuwen 28860810
Quinn Eygendaal 29370205
Siebe Vermeulen 28992539
Voorjaar 2021    
Gele competitie    
Meisjes 13 t/m 17    
Danique © van Zeeland
Eliza van Wijnen
Michelle   Schapers
Femke   Molenaar
Ima   Griffioen
     
Jongens 13 t/m 17    
Mathis ©   Augustin
Reinier   Augustin
Mathijs   Bergevoet
Stijn   Melessen
     
Gemengd 13 t/m 17    
Gina © de Vos
Daan   Steijn
Kiki   Seijstermans
Eric de Haan
     
     
Junioren 11 t/m 14    
Warande 1    
Stijn © van Geersaem
Youri   Donker
Luuk   Engbersen
Tiemo   Castelijns
Christina   Broeders
Benthe van Zeeland
Warande 2    
Ruben ©   Korse
Bo   Wolterink
Kevin   Mlocek
Morris   Wolf
Reinout   Wassenaar
Bram   Vermijs
Warande 3    
Saniya ©   Nanda
Britt   Rommelse
Marloes   Meurs
Esmee vd Enden
     
Groen 1    
Warande 1    
Jens ©   Kamerbeek
Sam   Busser
Thijn   Veldkamp
Luuk   Verhelst
Cas   Flipsen
Maxim van Cijsouw
     
Rood 1    
Warande 1    
Jesse ©   Timmermans
Fenna   Smant
Ridhima   Nanda
Emir   Beyaztas
Saar   Klerks
Warande 2    
Thalia ©   Duivenbode
Anne-Sofie   Schröder
Fleur   Oomen
Lara v/d Ven
     
Oranje 1    
Warande 1    
Josefina ©   Snoek
Kasper   Snoek
Ilana   Duivenbode
Arnoud   Voeten
Anne-Lotte van Geel
Warande 2    
Noud ©   Hopmans
Finn van Tricht
Hugo Jan   Klerks

 

 

, ,
Vorig bericht
Axicom Design
Volgend bericht
Zomeravond Competitie 2021

Gerelateerde berichten

Menu