Captains senioren & indeling jeugdteams Voorjaar 2022

 

Voor seniorenteams is inschrijving nog open tot as weekend.

Teamcaptains 2022 – Senioren

Het kan zijn dat KNLTB volgorde teams nog veranderd
Donderdagmorgen open klasse (4DD)
Warande 1
Angely van Gool 
Warande 2
Wilma Bakkenes 
Donderdagavond DD17+
Warande 1
Maureen Rommelse 
Warande 2
Kim Oudakker
Warande 3
Ingrid Debets 
Donderdagavond GD17+
Warande 1
Cuno van den Hondel 
Vrijdagmiddag HD50+ 
Warande 1
John van Gils 
Vrijdagavond HD35+ 
Warande 1
Chretien Berger 
Warande 2
Bart Coenen 
Warande 3
Roy Vos 
Warande 4
Bram Kuipers 
Warande 5
Jan Peters 
Warande 6
Michel Minnee 
Vrijdagavond DD35+
Warande 1
Monique Willemsen 
Warande 2
Mandy Wilson 
Vrijdagavond GD 35+ 
Warande 1 
Gitte Brent Evers 
Warande 2 
Pieter-Jan Koreman 
Warande 3
Iris Draaijer 
Warande 4
Peter Van de Berg 
Warande 5
Jacco Buisman 
Zaterdag DD 17+ 
Warande 1 
Jenny Breukel 
Warande 2
Marit van der Togt 
Warande 3
Ingeborg Hellemons 
Zaterdag Dames 17+ (4DE en 2DD)
Warande 1
Danique van Zeeland
Zaterdag dames 17+ ( 2DE, 3DD)
Warande 1
Dagmar van Lith 
Zaterdag Heren 17+ (4XHE en 2xHD)
Warande 1
John Martens 
Warande 1
Yanniek de Vries 
Zaterdag Heren 35+ (NB+ZH) (2HE en 3HD)
Warande 1
Ruben Laurijsen 
Warande 2
Mark Eikhout 
Warande 1
Bas Roelands 
Zaterdag Gemengd 17+ (DE-HE-HD-DD-GD)
Frank van Geersaem 
Zaterdag GD17+  (4 dubbels)
Warande 1
Marie-Louise Spangenberg 
Warande 2
Majorie Mulder 

Indeling jeugdteams

Gemengd 13-17      
Warande 1      
Quinten van  Abeelen  
Youri   Donker  
Elize    Bogers  
Stijn van  Geersaem  
Christina   Broeders  
Benthe van  Zeeland Captain
Warande 2      
Marloes   Meurs  
Britt   Rommelse  
Bo   Wolterink  
Julian   Magerramov  
Bram   Vermijs Captain
Warande 3      
Esmee van der  Ende  
Saniya   Nanda  
Tineke   Dvorsak van Diemen  
Kevin    Mlocek   
Reinout   Bos Captain
Jurriaan    Bos  
Jongens  13-17      
Warande 1      
Mathis   Augustin Captain
Reinier   Augustin  
Mathijs   Bergevoet  
Thijs van Alphen  
Johannes   Dvorsak van Diemen Reserve
Junioren 11-14      
Warande 1      
Tim     Lugtenburg  
Sam   Busser  
Jens   Kamerbeek  
Ruben   Korse  
Cas   Flipsen Captain
Luuk   Verhelst  
Groen 1      
Warande 1      
Finn van  Tricht  
Vinz   Davidson  Captain
Hugo Jan   Klerks  
Noud   Hopmans  
Floris   Brouwer  
Sem Javier   Viso Romero  
Groen 2      
Warande 1      
Anne-Lotte van Geel Captain
Arnoud   Voeten  
Kasper   Snoek  
Ruben de Jong  
Juliëtte   Bos  
Maud   Glas  
Oranje      
Jayk    Davidson   
Fenna   Smant  
Anne-Sofie   Schröder Captain
Lara v/d Ven  
Emir   Beyaztas   
Ridhima   Nanda  
Competitie, Padel, Prestatief, Senioren, Vereniging
Vorig bericht
10 maart: Jeugd Jubileum Event (tennis en padel)
Volgend bericht
Zomertraining bij OTC De Warande

Gerelateerde berichten