Captains senioren & indeling jeugdteams Voorjaar 2022

Hieronder vind je de captains van de seniorenteams en indeling van jeugdteams die aangemeld zijn voor de KNLTB voorjaars competitie 2022.

 

Voor seniorenteams is inschrijving nog open tot as weekend.

Teamcaptains 2022 – Senioren

Het kan zijn dat KNLTB volgorde teams nog veranderd
Donderdagmorgen open klasse (4DD)
Warande 1
Angely van Gool 
Warande 2
Wilma Bakkenes 
Donderdagavond DD17+
Warande 1
Maureen Rommelse 
Warande 2
Kim Oudakker
Warande 3
Ingrid Debets 
Donderdagavond GD17+
Warande 1
Cuno van den Hondel 
Vrijdagmiddag HD50+ 
Warande 1
John van Gils 
Vrijdagavond HD35+ 
Warande 1
Chretien Berger 
Warande 2
Bart Coenen 
Warande 3
Roy Vos 
Warande 4
Bram Kuipers 
Warande 5
Jan Peters 
Warande 6
Michel Minnee 
Vrijdagavond DD35+
Warande 1
Monique Willemsen 
Warande 2
Mandy Wilson 
Vrijdagavond GD 35+ 
Warande 1 
Gitte Brent Evers 
Warande 2 
Pieter-Jan Koreman 
Warande 3
Iris Draaijer 
Warande 4
Peter Van de Berg 
Warande 5
Jacco Buisman 
Zaterdag DD 17+ 
Warande 1 
Jenny Breukel 
Warande 2
Marit van der Togt 
Warande 3
Ingeborg Hellemons 
Zaterdag Dames 17+ (4DE en 2DD)
Warande 1
Danique van Zeeland
Zaterdag dames 17+ ( 2DE, 3DD)
Warande 1
Dagmar van Lith 
Zaterdag Heren 17+ (4XHE en 2xHD)
Warande 1
John Martens 
Warande 1
Yanniek de Vries 
Zaterdag Heren 35+ (NB+ZH) (2HE en 3HD)
Warande 1
Ruben Laurijsen 
Warande 2
Mark Eikhout 
Warande 1
Bas Roelands 
Zaterdag Gemengd 17+ (DE-HE-HD-DD-GD)
Frank van Geersaem 
Zaterdag GD17+  (4 dubbels)
Warande 1
Marie-Louise Spangenberg 
Warande 2
Majorie Mulder 

Indeling jeugdteams

Gemengd 13-17      
Warande 1      
Quinten van  Abeelen  
Youri   Donker  
Elize    Bogers  
Stijn van  Geersaem  
Christina   Broeders  
Benthe van  Zeeland Captain
Warande 2      
Marloes   Meurs  
Britt   Rommelse  
Bo   Wolterink  
Julian   Magerramov  
Bram   Vermijs Captain
Warande 3      
Esmee van der  Ende  
Saniya   Nanda  
Tineke   Dvorsak van Diemen  
Kevin    Mlocek   
Reinout   Bos Captain
Jurriaan    Bos  
Jongens  13-17      
Warande 1      
Mathis   Augustin Captain
Reinier   Augustin  
Mathijs   Bergevoet  
Thijs van Alphen  
Johannes   Dvorsak van Diemen Reserve
Junioren 11-14      
Warande 1      
Tim     Lugtenburg  
Sam   Busser  
Jens   Kamerbeek  
Ruben   Korse  
Cas   Flipsen Captain
Luuk   Verhelst  
Groen 1      
Warande 1      
Finn van  Tricht  
Vinz   Davidson  Captain
Hugo Jan   Klerks  
Noud   Hopmans  
Floris   Brouwer  
Sem Javier   Viso Romero  
Groen 2      
Warande 1      
Anne-Lotte van Geel Captain
Arnoud   Voeten  
Kasper   Snoek  
Ruben de Jong  
Juliëtte   Bos  
Maud   Glas  
Oranje      
Jayk    Davidson   
Fenna   Smant  
Anne-Sofie   Schröder Captain
Lara v/d Ven  
Emir   Beyaztas   
Ridhima   Nanda  
, , , ,
Vorig bericht
Corona update

Gerelateerde berichten

Menu