Competitieteams voorjaar 2019

Hierbij de teamindeling voor het voorjaar 2019. Na opgave van de teams zal de KNLTB voor 2019 klassen aan de teams toekennen.

Senioren   Junioren
Dinsdag morgen DD35+   Jongens 10-14
Warande 1   Warande 1
Emmy de Voogt ©   Sem   Mutsaers
Caroline Akkermans   Stijn ©   Melessen
Monique v.d. Velden   Reinier   Augustin
Marion Langeweg   Mathijs   Bergevoet
Evelina v/d Pas   Jaydi   Wisseborn
Mia vd Boom        
    Meisjes 10-14
Warande 2   Warande 1
Klaartje Walsma   Mijntje   Kielstra
Monique Wetzels   Michelle   Schapers
Marian Kersten ©   Danique © van Zeeland
Cisca Veen   Eliza van Wijnen
Anneke Bakkenist   Lune   Coenen
    Femke   Molenaar
Donderdagmorgen open klasse (4DD)        
Warande 1   Gemengd 11-17
Marion de Groot ©   Warande 1
Brigitta Meppelink   Anniek ©   Fens
Petra Kammerman   Tom van Disseldorp
Wendy Meurs   Guusje   Vial
Marie-Louise Spangenberg   Sanne   Barendse
    Rick   Meurs
Warande 2   Faber van Rie
Juliette Bevelander        
Helen van Engen   Warande 2
Nijnke Faber   Thomas ©   Warmink
Margo Vermeer   Rik   Bakx
Anette Kok   Joris van Poppel
Lia Knetch   Pleun  v/d Berg
Greet Roorda ©   Isis   Mintjes
    Julia   Koreman
Warande 3        
Monique Willemse   Warande 3
Angely van Gool ©   Sil   Dutour Geerling
Herma Zandbergen   Iris van Rhoon
Pax Kooijman   Daan   Rommelse
Nicolette van Straten   Duncan ©   Minnee
Lisette van Rhoon   Iris van Geersaem
    Imma   Griffioen
Donderdagmorgen dames open klasse        
Warande 1   Warande 4
Wilma Bakkenes ©   Myrthe   Hulscher
Corine Hoekstra   Kiki   Dutour Geerling
Joyce de leeuw   KIki   Sijstermans
Irene Philipsen   Daan   Hoffman
Elly de Schrijver   Tim   Plasman
    Eric © de Haan
Donderdagavond DD 17+        
Warande 1   Jongens 11-17
Maureen Rommelse ©   Warande 1
Ellen Lemmers   Finn v/d Schoot
Colette Posteman   Quinn   Eygendaal
Daphne Coenen   Harm ©   Verschoof
Erna Hovius   Siebe   Vermeulen
    Bastijn   Docters van Leeuwen
Vrijdagmiddag heren 50+    
Warande 1   Olivier Melessen = Reserve
Guido Zuur ©    
Frans Kriesels    
Rinus Walhout    
Erik Haag   Groen 1 team 1
    Annemijn Vos ©
Vrijdagavond DD35+   Benthe van Zeeland
Warande 1   Christina Broeders
Laura van Poppel   Mathis Augustin
Rose-Marie de Vet ©   Stijn van Geersaem
Brigitte van Gils   Tiemo Castelijns
Anne marie Dado    
Elly Streng   Groen 1 team 2
Sanny Wijnenga   Bo Wolterink ©
Janny Lammers   Luuk Engbersen
    Youri Donker
Warande 2   Britt Rommelse
Deepa Scheefsma   Freeke Coenen
Jolanda Sips   Marloes Meurs
Chantal Martens    
Anita Haak   Groen 2 team 1
Ingrid Nagtzaam   Lev Benner ©
Ingrid Debets ©   Hugo Spikman
Femke Vermeulen   Alexander Broeders
Frederieke Vleeming   Jens Kamerbeek
    Anouk Goos
Vrijdagavond HD17+ (VR7)   Saniya Nanda
Warande 1    
Roy Vos ©    
Raymond Huijben   Yessime vaste invaller
Rutger Smeets    
Rick Veraart   Team Rood
    Ridhima Nanda
Vrijdagavond HD35+   Luuk Kootstra
Warande 1   Noor Coenen ©
Frank van Geersaem   Noud Hopmans
Robbert Marien   Koray Yurdaer
Eugene Klerkx   Fenna Hagoort
Richard Stolwerk    
Ed Mulderink ©    
Maurits Harting    
Maarten Doomen    
Wouter Moormann    
         
Warande 2        
Bart Coenen        
Henk Jan Spikman        
Marcel Stiefelhagen        
Robbert Marien        
Jeroen Benner        
         
Warande 3        
Mark Satink        
Rob van den Berg        
Marco Uljee        
Raymond Wabeke        
Pieter v.d. Linden ©        
         
Warande 4        
Bram Kuipers ©        
Urfat Magerramov        
Gerben Keetbaas        
Boris van Gerven        
Romano Lucia        
Ricky v/d Heijden        
         
Warande 5        
Ton Flintrop        
Mart Rütchen        
Paul de Ridder        
Gerard Wijbrandts        
John van Gils ©        
Richard Knetsch        
         
Warande 6        
Michel Minnee ©        
Ariën de Haan        
Adriaan Hakkers        
Hank Vleeming        
Johan van Arkel        
Tjalf Faber        
         
Warande 7        
Sander Rommelse        
Fred Kruk        
Stef van Rhoon        
Peter Dutour-Geerling ©        
Leo den Boer        
         
Vrijdagavond GD 35+        
Warande 1        
Wendy Uchtmann ©        
Pieter-Jan Koreman        
Marion Koreman        
Bas Roelands        
         
Warande 2        
Irene van Langh ©        
Andre Vial        
Gitte Brent Evers        
Jan Paul Smant        
Ingrid Gussenhoven        
         
Warande 3        
Rick de Leeuw        
Nula Van Stokkum ©        
Arjan Van Stokkum        
Joyce de Leeuw        
Nico Kooijman        
         
Warande 4        
Aletta Van Lunteren        
Simone Boer        
Kees Boer        
Romano Lucia        
Iris Draaijer ©        
Joost van Gils        
Servaas Goedhart        
Anita Weisman        
         
Warande 5        
Like Bosboom        
Jannet Oomen        
Harm Donker        
Petra Graven        
Remco Duppen        
Peter Van de Berg ©        
Esther Brinkhoff        
         
Warande 6        
Irene Leijten ©        
Anke Peters        
Nicolette van Straten        
Gunther Hofmann        
Stefan Oomen        
Rob Brandt        
         
Warande 7        
Jacco Buisman ©        
Hans Bogaerts        
Antoin Houben        
Linda Middelburg        
Saskia Vissers        
Deepa Schaafsma        
         
Warande 8        
Chantal Dekkers ©        
Fred Kruk        
Sandra Bruning        
Theo Straathof        
Michiel Janssen        
Marion de Haan        
         
Zaterdag dames 17+ (2DE, 3DD)        
Warande 1        
Lisette Martens ©        
Annemarie Langeveld        
Denise Eygendaal        
Heidi Dreijer        
Rebecca Groenhuis        
Dorijan Hooijmaaijers        
Nicole Loonen        
         
Warande 2        
Dorien Wisseborn        
Marion Benschop        
Pauline den Dries        
Monique Wiltink        
Astrid van Irsen        
Marloes Hendriks        
Dagmar van Lith ©        
         
Warande 3        
Nina Rigterink ©        
Lian Raams        
Mignon van Disseldorp        
Marianne van Tilborg        
Helga Sevriens        
Jacqueline Hoogendoorn        
         
Warande 4        
Marit van der Togt ©        
Marlon Harting        
Inge Kops        
Babette Mengedé        
Ruth Eschweiler        
Kristel van Kollenburg        
Esther Brinkhoff        
Joyce Verheijen        
         
Zaterdag DD17+ (Za5)        
Warande 1        
Stacey de Vet        
Claudia Dingemans        
Edith Momm        
Belinda Rietveld        
Marion de Pater        
Donna Vermeulen        
Ingeborg Hellemons ©        
Anita Weissman        
         
Warande 2        
Pax Kooijman ©        
Lot Peeters        
Yvonne van Duyl        
Angely van Gool        
         
Zaterdag Gemengd 17+ (HE, DE, HD, DD, GD)        
Warande 1        
Michiel Westra ©        
Bob Melman        
Evelien Vos-Kruf        
Corné Timmers        
Wendy Fens        
Marloes Melman        
Aniek Mulder        
         
Warande 2        
Mathijs Vuister        
Joris Oomen        
Margriet Schroder        
Majorie Mulder ©        
Pascal Willemse        
         
Zaterdag GD17+ (Za6)        
Warande 1        
Marie-Louise Spangenberg ©        
Mirjam Verdurmen        
Dave Hermans        
Gerard Heppenhuis        
Bianca Vos        
Anke Vonk        
         
Zaterdag Heren 17+        
Warande 1        
Ruben Laurijsen ©        
Frank de Roon        
Michel van Zwol        
Bob Den Dekker        
Rutger Schröder        
         
Warande 2        
Ralph de Jong        
John Martens ©        
Ewald Groesbeek        
Martijn Fens        
Erwin Klerkx        
Dennis Vissers        
         
Warande 3        
Oscar Verschoof        
Rob van Houten        
Bas van Beek ©        
Marc Hobbelen        
Gilles van Leeuwen        
Marcel Molenaar        
         
Heren 35+        
Warande 1        
Walter Spangenberg        
Erwin Wadners ©        
Peter Bornkamp        
Dennis Meurs        
Geert Bogmans        
Marco Evers        
         
Zondag gemengd 17+ 5de klasse        
Warande 1        
Evy van Laar        
Puck van Disseldorp        
Yanniek de Vries        
Willem de Bruijn        
Annabel Warmink ©        
Richard de Vries        
Ivar Martens        

….

, ,
Vorig bericht
Pub Quiz Vrijdag 25 januari en op 22 februari 2019
Volgend bericht
Clubtoernooi senioren van 25 – 31 Maart 2019

Gerelateerde berichten

Word jij een SportStar?

SportStars is het nieuwste beweegprogramma van Vitasports. Het doel van deze trainingen is om de motorische vaardigheden bij kinderen, in de leeftijdsgroep van 5 tot en met 12 jaar, te verbeteren. Als SportStar ga je op een uitdagende, inspirerende en interactieve manier je bewegingsvaardigheden ontwikkelen om uiteindelijk nog beter te worden in jouw sport!

Lees verder
Menu