Het clubtoernooi nadert zijn einde.

Het clubtoernooi nadert zijn einde.

Gelukkig konden veel wedstrijden doorgaan ondanks het herfstachtige weer.

Aanstaande vrijdagavond willen we alle kampioenen huldigen.

Dit zal plaatsvinden omstreeks negen uur. Het is natuurlijk een leuke afsluiter van een voor ons als commissie geslaagd eerste toernooi.

Ook is tijdens deze finaleavond een geweldige BBQ gepland. Hiervoor kunnen jullie je natuurlijk nog steeds inschrijven zodat onze meesterbakker weet waar hij op kan rekenen!

Tot slot willen wij Bakkerij de Jong alvast bedanken voor elke dag heerlijke worstenbroodjes, saucijzenbroodjes en kaasbroodjes!

Men heeft naast deze borrelhapjes natuurlijk een uitgebreid assortiment aan brood, (belegde) broodjes, banket en delicatessen.

Jullie kunnen daarvoor terecht op het bekende adres Rulstraat 22 in Oosterhout.

Tot vrijdag aanstaande,
Ingrid, Jolanda, Rutger & Stefan

Jeugd, Senioren, Toernooi
Vorig bericht
Laatste dag om in te schrijven!
Volgend bericht
Oosterhoutse Jeugd Toss met meer fun

Gerelateerde berichten

Vanaf 1 mei aanmelden voor het zomerlidmaatschap!

Het zomerlidmaatschap is zo populair als wat. De kosten zijn laag, je komt sportief en fit de zomer door en je kunt zo van het hockey- of voetbalveld naar de tennis- of padelbanen. We hebben er maar liefst 9 en 4. 9 tennisbanen en 4 padelbanen wel te verstaan. Jij zorgt voor een racket en ballen, wij regelen dat je de baan op kan. Dat doen we goed!

Lees verder