Indeling Senioren teams (tennis en padel) Najaar 2021

Hieronder vind je de klasse-indeling van de seniorenteams voor de KNLTB najaarscompetitie 2021 (tennis- en padelteams)
Bij elk team staat een captain (C) opgenomen.

Wij wensen jullie veel sportief tennisplezier!

Donderdagmorgen open klasse (4DD)  
Warande 1 2de klasse
Angely van Gool ©  
Jenny van Breukel  
Pax Kooijman  
Nicolette van Straten  
Lisette van Rhoon  
Warande 2 2de klasse
Wilma Bakkenes ©  
Corine Hoekstra  
Joyce de leeuw  
Ingrid Timmers  
   
Donderdagavond DD17+  
Warande 1 4de klasse
Maureen Rommelse ©  
Chantal Deckers  
Daphne Coenen  
Marion de Haan  
Truus Roubos  
Warande 2 5de klasse
Kathleen Dekkers  
Kim Oudakker ©  
Iris van Oosterhout  
Jacqueline Wijma  
Warande 3 5de klasse
Ingrid Debets ©  
Anita Haak  
Frederieke van den Wijngaart  
Karin van der Linden  
Marina Damen  
Jolanda Sips  
Donderdagavond GD17+  
Warande 1 4de klasse
Priscilla Goemaat  
Marian Witte  
Cuno van den Hondel ©  
Twan Lauwerijssen  
Patrick Akkermans  
Kelly Groen  
   
Vrijdagavond HD35+ (VR4)  
Warande 1 Hoofdklasse
Frank van Geersaem ©  
Robbert Marien  
Eugene Klerkx  
Richard Stolwerk  
Ed Mulderink  
Maurits Harting  
Maarten Doomen  
Wouter Moormann  
Warande 2 Hoofdklasse
Erik Harting ©  
Roel Willemse  
Rob Haest  
Jochem Schipper  
Chretien Berger  
Richard van Halderen  
Warande 3 Hoofdklasse
Bart Coenen ©  
Henk Jan Spikman  
Marcel Stiefelhagen  
Jeroen Benner  
Warande 4 1ste klasse
Mark Avontuur  
Roy Vos ©  
Raymond Huijben  
Rutger Smeets  
Rick Veraart  
Warande 5 3de klasse
Bram Kuipers ©  
Gerben Keetbaas  
Boris van Gerven  
Romano Lucia  
Ricky v/d Heijden  
Wouter van der Ende  
Wim Broeren  
Warande 6 4de klasse
Sander Rommelse ©  
Urfat Magerramov  
Rob Overgoor  
Stefan Oomen  
Gunther Hoffmann  
Jurgen van Zeeland  
Oscar Verschoof  
Warande 7 4de klasse
Ton Flintrop  
Mart Rütchen  
Paul de Ridder  
Gerard Wijbrandts  
John van Gils ©  
Richard Knetsch  
Martin Quaedvlieg  
Warande 8 4de klasse
Michel Minnee ©  
Ariën de Haan  
Adriaan Hakkers  
Hank Vleeming  
Johan van Arkel  
Tjalf Faber  
Warande 9 4de klasse
Jan Peters ©  
Michael Vereggen  
Edwin Mehlbaum  
Michiel Teunis  
Robbert de Leeuw  
   
Vrijdagavond DD35+  
Warande 1 3de klasse
Brigitte van der Kraan ©  
Esther Brinkhoff  
Liselore van Esch  
Monique Karel  
Hester Moormann  
Monique Willemsen  
Esther Stiefelhagen  
Warande 2 4de klasse
Mandy Wilson ©  
Danielle Buitenen  
Cindy Kooy  
Michelle Theuns  
Saskia Eikhout  
Ilse Eikhout  
   
Vrijdagavond GD 35+ (VR3)  
Warande 1 2de klasse
Andre Vial  
Gitte Brent Evers ©  
Jan Paul Smant  
Ingrid Gussenhoven  
Warande 2 2de klasse
Pieter-Jan Koreman ©  
Marion Koreman  
Ank van Raaijk  
Kees Krijnen  
Warande 3 2de klasse
Aletta Van Lunteren  
Simone Boer  
Romano Lucia  
Iris Draaijer ©  
Servaas Goedhart  
Anita Weisman  
Warande 4 3de klasse
Harm Donker  
Petra Graven  
Peter Van de Berg ©  
Esther Brinkhoff  
Warande 5 4de klasse
Jacco Buisman ©  
Hans Bogaerts  
Antoin Houben  
Linda Middelburg  
Deepa Schaafsma  
Mariella van Strien  
   
Zaterdag DD 17+ (Za5)  
Warande 1 3de klasse
Pax Kooijman   
Ingrid Nagtzaam  
Yvonne van Duyl  
Angely van Gool  
Jenny Breukel ©  
Herma Zandbergen  
Warande 2 3de klasse
Marit van der Togt ©  
Marlon Harting  
Inge Kops  
Babette Mengedé  
Ruth Eschweiler  
Lian Raams  
Esther Brinkhoff  
Joyce Verheijen  
Warande 3 3de klasse
Stacey de Vet  
Claudia Dingemans  
Edith Momm  
Belinda Rietveld  
Marion de Pater  
Donna Vermeulen  
Ingeborg Hellemons ©  
   
Zaterdag Dames 17+  
Warande 1 3de klasse
Iris van Rhoon  
Iris van Geersaem ©  
Janneke van der Meiden  
   
Zaterdag GD17+ (Za6)  
Warande 1 2de klasse
Marie-Louise Spangenberg ©  
Dave Hermans  
Bianca Vos  
Michael de Rooy  
Warande 2 3de klasse
Mathijs Vuister  
Joris Oomen  
Margriet Schröder  
Majorie Mulder ©  
Pascal Willemse  
Maartje Schröder  
   
Zaterdag Heren dubbel 17+  
Warande 1 1ste klasse
Bas Roelands ©  
Jasper kamerbeek  
Ralph van Rooten  
Jurgen Vermijs  
Hans Ripzaad  
   
Zaterdag Heren 17+ (Za2) (4XHE en 2xHD)  
Warande 1 Hoofdklasse
Ralph de Jong  
John Martens ©  
Ewald Groesbeek  
Martijn Fens  
Erwin Klerkx  
Dennis Vissers  
Wouter Boeren  
   
Zaterdag Heren 35+ (NB+ZH) (Za7/2HE en 3HD)  
Warande 1 Hoofdklasse
Ruben Laurijsen ©  
Michel van Zwol  
Bob Den Dekker  
Rutger Schröder  
Frank Glas  
Ralph de Hoogh  
Warande 2 1ste Klasse
Ralph de Jong ©  
Mark Eikhout  
Peter Eikhout  
Rob van Buitenen  
Raymond Brouwer  
Hans Mutsaers  
Jurgen Bakx  
   
Zondag gemengd  
Warande 1 6de klasse
Anniek Fens ©  
Guusje Vial  
Isis Mintjes  
Rick Meurs  
Faber van Rie  
Fons Koenen  
Duncan Minnee  
   
Zondag Heren  
Warande 1 3de klasse
Bastijn Docters van Leeuwen  
Quinn Eygendaal  
Floyd Frérejean ©  
Tijs Groesbeek  
Yanniek de Vries  
Warande 2 3de klasse
Finn v/d Schoot  
Harm Verschoof ©  
Siebe Vermeulen  
Sebastiaan Ilsink  

 

Padelcompetitie Vrijdagavond  
Warande 1 2de klasse
Erwin Klerks  
Dennis Duivenbode ©  
Jurgen Vermijs  
Joris Oomen  
Mathijs Vuister  
   
Warande 2 2de klasse
Erwin Wadners ©  
Dennis Meurs  
Peter Borgkamp  
Walter Spangenberg  
   
Warande 3  
Ricky van der Heyden ©  
Gerben Keetbaas  
Romanio Lucia  
Roy Vos  
Bas van Grinsven  
   
Warande 4 4de klasse
Roy Aertsen ©  
Ruud Andries  
Mischa Roderkerken  
Paul van Gils  
Ricardo Hooijmaijers  
   
Zaterdag  
Warande 1 2de klasse
Bas van Beek ©  
Marc Hobbelen  
Gillis van Leeuwen  
Marcel Molenaar  
   
Warande 2 3de klasse
Patrick van Eechoud  
Misja Visser  
Deo Snoeren  
Hans Ripzaad  
Werner Aarts  
Michel Bloem  
Bas Roelands ©  
   
Zondag  
Warande 1 1ste klasse
Eugène Klerkx ©  
Wouter Moormann  
Robbert Mariën  
Richard Stolwerk  
Erik Harting  
Maurits Harting  
Frank van Geersaem  
   
Warande 2 3de klasse
Jurgen van Zeeland ©  
Helen Danen  
Sander Rommelse  
Marion de Haan  
Oscar Verschoof  

 

, , , ,
Vorig bericht
Indeling jeugd teams Najaar 2021
Volgend bericht
Diamond Diva Toernooi 2021-2022

Gerelateerde berichten

Menu