Indeling voorjaarscompetitie bekend

De indeling van de KNLTB voorjaarscompetitie is bekend. Je kunt deze vinden op mijnknltb.toernooi.nl

Verdere toelichting tav het vinden van de poules en de standen vind je HIER

Hieronder vind je de Warande teams met hun captain en afdelingsnummer.

Captain Team Klasse Afdeling
DINSDAG OCHTEND Dames 35+
Emmy de Voogt Warande 1 4de klasse Afdeling 5
Marian Kersten Warande 2 5de klasse Afdeling 6
DONDERDAGOCHTEND dames 17+
Claudia de Moor Warande 1 2de klasse Afdeling 4
Anette Kok Warande 2 2de klasse Afdeling 5
DONDERDAGMORGEN 35+
Angely van Gool Warande 1 2de klasse Afdeling 1
Wilma Bakkenes Warande 2 3de klasse Afdeling 2
DONDERDAGAVOND 17+
Maureen Rommelse Warande 1 4de klasse Afdeling 11
DONDERDAGAVOND 8/9 COMPETITIE
Lindy Reniers Warande 1 2de klasse Afdeling 22
VRIJDAGMIDDAG HEREN 50+
Guido Zuur Warande 1 3de klasse Afdeling 3
Jan Jacobs Warande 2 3de klasse Afdeling 4
VRIJDAGAVOND HEREN 35+
Frank van Geersaem Warande 1 1ste klasse Afdeling 5
John van Gils Warande 2 4de klasse Afdeling 6
Pieter van de Linden Warande 3 4de klasse Afdeling 3
Michel Minnee Warande 4 4de klasse Afdeling 1
Bram Kuipers Warande 5 4de klasse Afdeling 2
VRIJDAGAVOND GEMENGD 35+
Wendy Uchtmann Warande 1 1ste klasse Afdeling 8
Irene van Langh Warande 2 2de klasse Afdeling 20
Aletta Van Lunteren Warande 3 3de klasse Afdeling 27
Nula Van Stokkum Warande 4 3de klasse Afdeling 14
Peter van der Kraan Warande 5 3de klasse Afdeling 16
Peter Van de Berg Warande 6 4de klasse Afdeling 11
Irene Leijten Warande 7 4de klasse Afdeling 10
Jacco Buisman Warande 8 4de klasse Afdeling 15
Chantal Deckers Warande 9 4de klasse Afdeling 12
ZATERDAG DAMES 17+
Lisette Martens Warande 1 Overgangsklasse Afdeling 2
Astrid van Irssen Warande 2 1ste klasse Afdeling 4
Nina Rigterink Warande 3 2de klasse Afdeling 7
Marit van der Togt Warande 4 2deklasse Afdeling 6
ZATERDAG DAMES 35+ Team 3
Pax Kooijman Warande 1 2de klasse Afdeling 2
Ingeborg Hellemons Warande 2 2de klasse Afdeling 3
Rose-Marie de Vet Warande 3 2de klasse Afdeling 1
Ingrid Rademakers Warande 4 2de klasse Afdeling 1
ZATERDAG HEREN 17+
Joost Millenaar Warande 1 Overgangsklasse Afdeling 2
Ruben Laurijsen Warande 2 Hoofdklasse Afdeling 5
Ralph de Jong Warande 3 1ste klasse Afdeling 9
Roy Vos Warande 4 3de klasse Afdeling 13
Bas van Beek Warande 5 4de klasse Afdeling 3
ZATERDAG HEREN 35+
Erwin Wadners Warande 1 1ste klasse Afdeling 4
ZATERDAG GEMENGD 17+
Michiel Westra Warande 1 2de klasse Afdeling 6
Marie-Louise Spangenberg Warande 2 2de klasse Afdeling 4
Majorie Mulder Warande 3 3de klasse Afdeling 12
ZONDAG GEMENGD
Puck van Disseldorp Warande 1 6de klasse Afdeling 11
ZONDAG DAMES
Fanny Boudewijns Warande 1 Overgangsklasse Afdeling 1
Jeugd Geel
Jongens 10-14 Warande 1 Bastijn Docters van Leeuwen Afdeling 16
Jongens 10-14 Warande 2 Rick Meurs Afdeling 14
Meisjes 11-17 Warande 1 Guusje Vial Afdeling 2
Gemengd 10-14 Warande 1 Julien de Borst Afdeling 10
Gemengd 11-17 Warande 1 Pleun v/d Berg Afdeling 13
Gemengd 11-17 Warande 2 Isis Mintjes Afdeling 11
Gemengd 11-17 Warande 3 Kiki Dutour Geerling Afdeling 12
Jeugd Groen
Groen 1 Warande 1 Mathijs Bergevoet Afdeling 035
Groen 2 Warande 1 Annemijn Vos Afdeling 060
Groen 2 Warande 2 Luuk den Dekker Afdeling 062
Groen 2 Warande 3 Julot Rademakers Afdeling 061
Vorig bericht
Banen weer bespeelbaar
Volgend bericht
Jeugdmiddag 4 April 2018

Gerelateerde berichten

Niets gevonden.

Menu