Opgegeven teams najaar 2016

knltb-logo-vierkant
Hieronder staan de teams die zichzelf hebben opgegeven en zijn ingeschreven voor de “senioren” najaarscompetitie 2016

De KNLTB gaat de indeling maken in poules. Zodra deze bekend zijn dan zal daarvan een bericht op de site komen te staan.

De Gele jeugdteams voor najaar 2016 vindt je HIER

 

ZONDAG HEREN 17+ – 1e klasse Team 1   ZONDAG HEREN 17+ – 3de klasse Team 2   ZONDAG GEMENGD – 2e klasse Team 1
         
John Martens ©   Rick Stokx   Stefan Fens
Yoeri Martens   Yaro Marsille   Teddy van Es ©
Martijn Fens   Wouter Bisseling   Meike Snoeren
Roderick van Straten   Nils v/d Berg   Eline Evers
         
         
ZATERDAG DAMES 17+ – 3e klasse Team 1   ZATERDAG DAMES 17+ – 4e klasse Team 2   ZATERDAG DAMES 17+ – 4e klasse Team 3
         
Monique Wiltink ©   Pax Kooijman ©   Stacey Veth ©
Barbara van Beijnum   Yvonne van Duyl   Edith Mom
Gitte Brent – Evers   Jenny Breukel   Donna Vermeulen
Herma Zandbergen   Lisette van Rhoon – Kamp   Claudia Dingemans
Irene van Langh   Angely van Gool   Belinda Rietveld
Ingrid Gussenhoven – Peters   Nicolette van Straten   Marion de Pater
Anja Jacobs        
         
ZATERDAG DAMES 17+ – 4de klasse Team 4   ZATERDAG DAMES 17+ – 4e klasse Team 5    
         
Laura van Poppel ©   Ingrid Rademakers ©    
Rose-Marie de Vet   Deepa Schaafsma    
Brigitte van Gils   Maureen Ripzaad    
Adriënne v.d. Bosch   Jolanda Sips    
Annemarie Dado   Chantal Martens    
Marie Jose Van der Westen   Anita Haak    
Elly de Schrijver   Ingrid Nagtzaam    
         
ZATERDAG GEMENGD DUBBEL 17+ – 1e klasse Team 1   ZATERDAG GEMENGD DUBBEL 17+ – 3e klasse Team 2   ZATERDAG GEMENGD 17+ – 3e klasse Team 1
         
Eugene Klerkx   Wendy Uchtmann ©   Dagmar van Lith ©
Frank van Geersaem   Fons Daems   Maartje Dekkers
Annemarie Rademakers   Pieter-Jan Koreman   Jeroen Kosterman
Denise Eygendaal ©   Ank Van Raaij   Susan Kosterman
Rebecca Groenhuis   Marion Koreman   Wesley van Arendonk
Lisette Martens   Bas Roelands   Teun Broeders
        Marloes Melman
        Rick Veraart
         
ZATERDAG GEMENGD 17+ – 3e klasse Team 2   ZATERDAG HEREN 17+ – 4de klasse Team 1    
       
Richard Verhaagen   Oscar Verschoof    
Peter Doctors van Leeuwen   Rob van Houten    
Maarten Bijlsma   Bas van Beek ©    
Mignon van Disseldorp   Marc Hobbelen    
Ilse van Holstein ©   Gilles van Leeuwen    
Dorien Wisseborn        
Dennis Gruter        
       
DONDERDAGMORGEN – 2e klasse – Team 1   DONDERDAGMORGEN DAMES 17+ – 2e klasse Team 2   DONDERDAGMORGEN DAMES 17+ – 2e klasse Team 3
     
Claudia de Moor ©   Greet Roorda   Wilma Bakkenes ©
Brigitta Meppelink   Juliette Bevelander   Corine Hoekstra
Petra Kammerman   Helen van Engen   Joyce de leeuw
Marion de Groot-Brent   Nijnke Faber   Irene philipsen
Carla Bernhart   Margo Vermeer ©   Elly de Schrijver
Wendy Fens   Anette Kok    
         
DONDERDAGMORGEN DAMES 17+ – 2e klasse Team 4   DONDERDAGAVOND – 3e klasse Team 1    
       
Angely van Gool ©   Maureen Rommelse ©    
Herma Zandbergen   Ellen Lemmers    
Lisette van Rhoon   Ingeborg Oomens    
Pax Kooijman   Daphne Coenen    
Anke Peters   Erna Hovius  
,
Vorig bericht
Indeling Gele jeugdteams najaar 2016
Volgend bericht
Rood/Oranje Event op 3 juli LTC Bijstervelden

Gerelateerde berichten

Menu