Teams KNLTB competitie voorjaar 2018

Hieronder staan de teams voor de KNLTB competitie in het voorjaar 2018.

Alle junioren die zich opgegeven hebben zijn in een team ingedeeld.

Van de senioren staan alleen de captains opgenomen.
Mocht jij jouw team opgegeven hebben maar je staat er niet bij of er staat een verkeerde kompetitie soort bij je team genoemd neem dan kontakt op met Ilse of Michiel

 

Junioren ZONDAG GEEL   Senioren
 
Zo Gemengd 6e klasse
DINSDAG OCHTEND Dames 35+
Ivar Martens  
Puck van Disseldorp C Emmy de Voogt
Annabel Warmink Marian Kersten
Quinten van IJzendoorn  
Rebecca Groenhuis DONDERDAGOCHTEND dames 17+
Yanniek de Vries  
Claudia de Moor
Zo Meisjes 17, team 1   Anette Kok
Iris van Geersaem  
Anniek Fens DONDERDAGMORGEN 35+
Guusje Vial C  
Marit Cobben Angely van Gool
Iris Elise van Rhoon Wilma Bakkenes
 
Zo Gemengd 17, team 1   DONDERDAGAVOND 17+
Joris van Poppel  
Pleun van de Berg C Maureen Rommelse
Jenna Bennik  
Fleur Bennik DONDERDAGAVOND 8/9 COMPETITIE
Thomas Warmink  
Rik Bakx Lindy Reniers
 
Zo Gemengd 17, team 2   Ans: Voorkeur; vrijdagavond 35+ VRIJDAGMIDDAG HEREN 50+
Faber van Rie  
Thomas Rommelse Guido Zuur
Julia Koreman Jan Jacobs
Stijn Hermans  
Isis Mintjes C VRIJDAGAVOND HEREN 35+
 
Zo Gemengd 17, team 3   Michael Deelstra
Kiki Sijstermans Frank van Geersaem
Tim Plasmans John van Gils
Kiki Dutour Geerling C Pieter van de Linden
M.S. Hulscher Michel Minnee
Daan Hoffmann Bram Kuipers
Eric de Haan  
VRIJDAGAVOND GEMENGD 35+
Zo Gemengd 14, team 1    
Olivier Melessen Wendy Uchtmann
Imma Griffioen Irene van Langh
Sem mutsaers Aletta Van Lunteren
Julien de Borst C Nula Van Stokkum
Isa Koreman Peter van der Kraan
Eliza van Wijnen Peter Van de Berg
Jacco Buisman
Zo Jongens 14, team 1   Irene Leijten
Tom van Disseldorp Chantal Deckers
Harm Verschoof  
Tijmen Rietveld ZATERDAG DAMES 17+
Quinn Eygendaal  
Bastijn Docters van Leeuwen C Lisette Martens
Astrid van Irssen
Zo Jongens 14, team 2   Nina Rigterink
Rick Meurs C Marit van der Togt
Duncan Minnee  
Mats Mintjes ZATERDAG DAMES 35+
Daan Rommelse  
Sil Dutour Geerling Pax Kooijman
Ingeborg Hellemons
Junioren Zondag Groen   Rose-Marie de Vet
Zo Groen 1, team 1   Ingrid Rademakers
Femke Molenaar  
Stijn Melessen ZATERDAG HEREN 17+
Mathijs Bergevoet C  
Reinier Augustin Joost Millenaar
Mijntje Kielstra Ruben Laurijsen
Ralph de Jong
Zo Groen 2, team 1   Roy Vos
Benthe van Zeeland Bas van Beek
Feline Docters van Leeuwen  
Stijn van Geersaem ZATERDAG HEREN 35+
Annemijn Vos C  
Mathis Augustin Erwin Wadners
 
Zo Groen 2, team 2 ZATERDAG GEMENGD 17+
Tiemo Castelijns  
Bo Wolterink Michiel Westra
Fabian Bosker Marie-Louise Spangenberg
Luuk den Dekker C Majorie Mulder
Yessime Nori Abboud  
ZONDAG GEMENGD
Zo Groen 2, team 3  
Lune Coenen Puck van Disseldorp
Julot Rademakers C  
Danique van Zeeland ZONDAG DAMES
Michelle Schapers  
Veerle Brent Fanny Boudewijns
 
Woensdagavond zomer mei/juni
 
Henri Snoeren

Vorig bericht
Baan 5-11 weer bespeelbaar
Volgend bericht
Nieuwjaarsborrel Zondag 7 januari 2018

Gerelateerde berichten

Niets gevonden.

Menu