Team indeling KNLTB najaarscompetitie

Hieronder staat de indeling van de teams voor de KNLTB najaarscompetitie 2017

De poule indeling is door de KNLTB ook bekend gemaakt, deze kun je HIER vinden.

Jeugd

Bij de indeling van de is zoveel mogelijk rekening gehouden op opgegeven voorkeuren.

Bij elk team staat een captain opgenomen. Mocht het hele team voorkeur hebben voor een andere captain geef dat dan zo snel mogelijk door aan bestuurjeugdtennis@otcdewarande.nl

Wij wensen jullie veel en sportief tennisplezier in het najaar

JC en trainers OTC De Warande

De indeling voor de Rood/Oranje teams wordt nog gemaakt. Je hoeft je hiervoor NIET op te geven. We gaan er vanuit dat iedereen meedoet tenzij je aangeeft niet mee te willen doen.

Senioren

De senioren hebben zich als team opgegeven

Donderdag morgen Zaterdag dames 17+ ZONDAG GEEL  
   
Claudia de Moor © Marloes Melman © Zo Meisjes 17, team 1  
Brigitta Meppelink   Britte Timmers Julia Koreman  
Marion de Groot-Brent   Anniek Mulder Isis Mintjes  
Wendy Fens   Yvonne v/d Westen Anniek Fens  
  Valerie Vermeer Guusje Vial  
Juliette Bevelander   Lisse de Vet Iris van Geersaem C
Helen van Engen © Ans: Voorkeur; vrijdagavond 35+    
Nijnke Faber Gitte Brent-Evers Zo Gemengd 17, team 1  
Margo Vermeer Ingrid Gussenhoven-Peters    
Anette Kok Herma Zandbergen Manolis Bliek C
Greet Roorda Monique Wiltink © Faber van Rie  
Lia Knetch Irene van Langh Marit Cobben  
Margriet Huijsman Barbara van Beijunum Felicia Raijmakers  
 
Angely van Gool © Pax Kooijman ©    
Herma Zandbergen Lot Peeters Zo Gemengd 17, team 2  
Lisette van Rhoon Yvonne van Duyl Pleun van de Berg  
Pax Kooijman Jenny Breukel Joris van Poppel C
Nicolette van Straten Nicolette van Straten Thomas Warmink  
Angely van Gool Fleur Bennik  
Wilma Bakkenes © Jenna bennik  
Corine Hoekstra Stacey de Vet Rik Bakx  
Joyce de leeuw Claudia Dingemans    
Irene Philipsen Edith Momm Zo Gemengd 17, team 3  
Elly de Schrijver Belinda Rietveld Jesse Kuipers C
Marion de Pater Daan Hoffmann  
Donderdag avond Donna Vermeulen Fleur van Eijk  
Ingeborg Hellemons © Eric de Haan  
Maureen Rommelse © Pauline v/d Dries Kiki Sijstermans  
Ellen Lemmers Tim Plasmans  
Daphne Coenen Laura van Poppel    
Erna Hovius Rose-Marie de Vet Zo Jongens 17, team 1  
Brigitte van Gils © Luuk Hoffmann C
Anne marie Dado Stijn Hermans  
Donderdag avond 8/9 competitie Marie Jose Van der Westen Thomas Rommelse  
Elly Streng Stijn Oomen  
Chantal Dekkers Margriet Huijsman Merlijn Kok  
Fred Kruk (speelt ook op vrijdagvond!!    
Sandra Bruning Deepa Scheefsma Zo Meisjes 14, team 1  
Theo Straathof Maureen Ripzaad Isa Koreman  
Miranda den Boer Jolanda Sips Iris van Rhoon  
Chantal Martens Imma Griffioen  
Zaterdag gemengd 17+ Anita Haak Myrthe Hulscher C
Ingrid Nagtzaam Kiki Dutour Geerling  
Wendy Uchtmann © Ingrid Rademakers ©    
Fons Daems Zo Jongens 14, team 1  
Pieter-Jan Koreman Zaterdag heren 17+ Tom van Disseldorp  
Marion Koreman Harm Verschoof  
Bas Roelands Oscar Verschoof Tijmen Rietveld  
Rob van Houten Quinn Eygendaal C
Dagmar van Lith Bas van Beek © Bastijn Docters van Leeuwen  
Jeroen Kosterman Marc Hobbelen    
Maartje Dekkers Gilles van Leeuwen Zo Jongens 14, team 2  
Susan Kosterman Marcel Molenaar Rick Meurs  
Wesley van Arendonk Duncan Minnee  
Thomas Mulder Floris Bloemscheer  
Daan Rommelse C
Mignon van Disseldorp © Sil Dutour Geerling  
Jacqueline Hoogendoorn    
Saskia Heinsman Zo Jongens 14, team 3  
Helga Sevriens Mats Mintjes  
Peter Docters van Leeuwen Zondag gemengd Julien de Borst  
Richard Verhaagen John Martens Olivier Melessen C
Dennis Gruter Lisette Martens Sem Mutsaers  
Ivar Martens Invaller: Mike Cobben of Groen 1  
Puck van Disseldorp    
Zondag Groen  
Zo Groen 1, team 1  
 Zondag heren Femke Molenaar  
 Teddy van Es Stijn Melessen  
 Wout Fokkens Mathijs Bergevoet  
 Stefan Fens © Reinier Augustin  
 Yannick de Vries Eliza van Wijnen C
 Rutger de Groot    
Zo Groen 2, team 1  
Luuk den Dekker C
Danique van Zeeland  
Michelle Schapers  
Julot Rademakers  
Mijntje Kielstra  
   
Zo Groen 2, team 2  
Jaydi Wisseborn  
Mathis Augustin C
Tiemo Castelijns  
Veerle Brent  
Lune Coenen  
Bo Wolterink
,
Vorig bericht
SeniorPlus Event Donderdag 24 Augustus
Volgend bericht
Heel De Warande Bakt op 8 en 15 september!

Gerelateerde berichten

Menu