Teams najaarscompetitie (senioren en jeugd)

 

 

 
  Hieronder staan alle opgegeven teams voor de najaarscompetitie 2019 inklusief de klassen en afdelingen waarin de teams zijn ingedeeld.
Donderdag    
Ochtend    
Warande 1 1ste klasse Afdeling 1
Marion de Groot ©    
Brigitta Meppelink    
Petra Kammerman    
Wendy Meurs    
Marie-Louise Spangenberg    
Ank van Raaij    
Warande 2 2de klasse Afdeling 7
Juliette Bevelander    
Nijnke Faber    
Margo Vermeer    
Anette Kok    
Lia Knetch    
Greet Roorda ©    
Warande 3 2de klasse Afdeling 4
Wilma Bakkenes ©    
Corine Hoekstra    
Joyce de leeuw    
Irene Philipsen    
Elly de Schrijver    
Warande 4 2de klasse Afdeling 1
Monique Willemsen    
Angely van Gool ©    
Pax Kooijman    
Nicolette van Straten    
Lisette van Rhoon    
     
Donderdagavond    
Warande 1 3de klasse Afdeling 7
Maureen Rommelse ©    
Ellen Lemmers    
Colette Posteman    
Daphne Coenen    
Erna Hovius    
Chantal Deckers    
Marion de Haan    
     
Vrijdagavond    
Warande 1 3de klasse Afdeling 64
Esther Stiefelhagen    
Hester Moormann    
Brigitte v.d. Kraan ©    
Monique Karel    
Liselore van Esch    
Esther Brinkhoff    
Monique Willemse    
     
HD35+    
Warande 1 1ste klasse Afdeling 9
Bart Coenen ©    
Henk Jan Spikman    
Marcel Stiefelhagen    
Jeroen Benner    
Warande 2 3de klasse Afdeling 17
Bram Kuipers ©    
Urfat Magerramov    
Gerben Keetbaas    
Boris van Gerven    
Romano Lucia    
Ricky v/d Heijden    
Wouter v/d Ende    
Warande 3 3de klasse Afdeling 9
Ton Flintrop    
Mart Rütchen    
Paul de Ridder    
Gerard Wijbrandts    
John van Gils ©    
Richard Knetsch    
     
Gemengd 35+    
Warande 1 1ste klasse Afdeling 8
Frank van Geersaem ©    
Eugene Klerkx    
Maarten Doomen    
Wouter Moormann    
Annemarie Langeveld    
Denise Eygendaal    
Heidi Dreijer    
Warande 2 3de klasse Afdeling 66
Like Bosboom    
Jannet Oomen    
Harm Donker    
Petra Graven    
Remco Duppen    
Peter Van de Berg ©    
Esther Brinkhoff    
Warande 3 3de klasse Afdeling 67
Irene Leijten ©    
Anke Peters    
Nicolette van Straten    
Gunther Hofmann    
Stefan Oomen    
Rob Brandt    
Warande 4 3de klasse Afdeling 42
Aletta Van Lunteren    
Simone Boer    
Kees Boer    
Romano Lucia    
Iris Draaijer ©    
Joost van Gils    
Servaas Goedhart    
Anita Weisman    
     
Zaterdag    
Warande 1 Hoofdklasse Afdeling 3
Ralph de Jong    
John Martens ©    
Ewald Groesbeek    
Martijn Fens    
Erwin Klerkx    
Dennis Vissers    
     
Warande 1 4de klasse Afdeling 11
Oscar Verschoof    
Bas van Beek ©    
Marc Hobbelen    
Gilles van Leeuwen    
Marcel Molenaar    
     
Dames 17+    
Warande 1 1ste klasse Afdeling 1
Lisette Martens    
Denise Eygendaal    
Rebecca Groenhuis    
Nicole Loonen    
Marloes Melman    
Aniek Mulder ©    
Warande 2 2de klasse Afdeling 3
Dorien Wisseborn    
Marion Benschop    
Pauline den Dries    
Monique Wiltink    
Sophie Hakkens    
Marloes Hendriks    
Dagmar van Lith ©    
     
DD17+    
Warande 1   Afdeling 21
Majorie Mulder © 3de klasse  
Margriet Schröder    
Gitte Brent Evers    
Irene van Langh    
Herma Zandbergen    
Maartje Schröder    
Warande 2 3de klasse Afdeling 28
Marit van der Togt    
Marlon Harting ©    
Babette Mengedé    
Ruth Eschweiler    
Esther Brinkhoff    
Joyce Verheijen    
Warande 3 3de klasse Afdeling 29
Pax Kooijman ©    
Lot Peeters    
Yvonne van Duyl    
Angely van Gool    
Herma Zandbergen    
4Warande 4 4de klasse Afdeling 30
Stacey de Vet    
Claudia Dingemans    
Edith Momm    
Belinda Rietveld    
Marion de Pater    
Donna Vermeulen    
Ingeborg Hellemons ©    
Anita Weissman    
Warande 5 4de klasse Afdeling 31
Ingrid Nagtzaam ©    
Deepa Schaafsma    
Ingrid Debets    
Frederique Vleeming    
Jolanda Sips    
Chantal Martens    
Femke Vermeulen    
     
Zondag    
Warande 1 2de klasse Afdeling 8
Finn vd Schoot    
Quinn Eygendaal    
Harm Verschoof ©    
Siebe Vermeulen    
Bastijn Docters van Leeuwen    
     
Gemengd 17+    
Warande 1 2de klasse Afdeling 9
Evy van Laar    
Puck van Disseldorp    
Yanniek de Vries    
Willem de Bruijn    
Annabel Warmink ©    
Richard de Vries    
     
Warande 2 4de klasse Afdeling 11
Thomas Warmink    
Rik Bakx    
Joris van Poppel ©    
Pleun vd Berg    
Julia Koreman    
     
GEEL    
Gemengd 11-17    
Warande 1 1ste klasse Afdeling 14
Guusje Vial    
Anniek Fens    
Isis Mintjes    
Rick Meurs    
Faber van Rie @    
     
Warande 2 2de klasse Afdeling 13
Iris van Rhoon    
Iris van Geersaem    
Isa Koreman    
Imma Griffioen    
Sil Dutur Geerling @    
Daan Rommelse    
Duncan Minnee    
Warande 3 3de klasse Afdeling 14
Myrthe Hulscher    
Kiki Dutour Geerling    
Kiki Sijstermans    
Daan Hoffmann @    
Tim Plasman    
Eric de Haan    
Daan Steijn    
     
Jongens 10-14    
Warande 1 2de klasse Afdeling 67
Stijn Melessen    
Reinier Augustin    
Mathijs Bergevoet    
Sem Mutsaers    
Jaydi Wisseborn @    
Mathis Augustin    
     
Meisjes 10-14    
Warande 1 1ste klasse Afdeling 5
Eliza avn Wijnen    
Femke Molenaar    
Mijntje Kielstra @    
Michelle Schapers    
Danique van Zeeland    
Warande 2 2de klasse Afdeling 19
Christina Broeders    
Benthe van Zeeland @    
Lune Coenen    
Liza Jansen    
     
GROEN    
     
Groen 1    
Warande 1 Afdeling 45  
Tiemo Castelijns    
Luuk Engbersen @    
Youri Donker    
Britt Rommelse    
Marloes Meurs    
Freeke Coenen    
     
Groen 2    
Warande 2 Afdeling 48  
Yessime Abboud    
Bo Wolterink    
Saniya Nanda    
Alexander Broeders @    
Esmée van der Ende    
Sam Busser    
     
ROOD    
Noor Coenen    
Hugo Jan Klerks @    
Ridhima Nanda    
Noud Hopmans    

Vorig bericht
Clubtoernooi jeugd 2019 – Ibiza vibes
Volgend bericht
Diamond Diva Competitie 2019-2020 alleen voor dames

Gerelateerde berichten

Niets gevonden.

Menu