Teams najaarscompetitie Senioren, Jeugd Geel en Jeugd Groen

 

Hieronder staan de teams voor de najaarscompetitie opgenomen:

Donderdagmorgen 17+/4x DD   Heren 17+/4x HE en 2x HD   Jeugd
Warande 1   Warande 1   ZONDAG GEEL
Claudia de Moor ©   Oscar Verschoof  
Brigitta Meppelink   Bas van Beek ©   Zo Jongens 17 team 1
Marion de Groot-Brent   Marc Hobbelen   Olivier Melessen C
Wendy Fens   Gilles van Leeuwen   Julien de Borst
  Marcel Molenaar   Thomas Rommelse
Warande 2   Bart Coenen   Sem Mutsaers
Juliette Bevelander       Faber van Rie
Nijnke Faber   Zat 4 Heren 17+/2x HE en 3x HD   Stijn Hermans
Margo Vermeer   Warande 1  
Annette Kok ©   Victor Schelling   Zo Meisjes 17, team 1
Lia Knetch   Patrick Dronk   Iris van Geersaem
Greet Roorda   Ricky v/d Heyden   Guusje Vial
    Thomas Mulder   Anniek Fens
Warande 3   Boris van Gerven   marit cobben
Wilma Bakkenes ©       Sanne Barendse
Corine Hoekstra   Zaterdag GD 17+   Iris van Rhoon C
Joyce de leeuw   Warande 1  
Irene Philipsen   Michiel Westra ©   Zo Gemengd 17, team 1
Elly de Schrijver   Ralph de Jongh   Rik Bakx C
    Evelien Vos-Kruf   Thomas Warmink
Warande 4   Ewald   Pleun van de Berg
Angely van Gool ©   Anniek   Joris van Poppel
Herma Zandbergen   Marloes Melman   Julia Koreman
Pax Kooijman    
Nicolette van Straten   Warande 2   Zo Gemengd 17, team 2
Monique Willemsen   Iris Draaier ©   Eric de Haan
  Joost van Gils   Kiki Dutour Geerling
Donderdagavond 17+/4x DD   Servaes Goedhart   Kiki Sijstermans
Warande 1   Anita Weissmann   Tim Plasmans
Maureen Rommelse ©   Aletta van Lunteren   Myrthe Hulscher
Ellen Lemmers   Romano Lucia   Daan Hoffmann C
Colette Posteman      
Daphne Coenen   Zaterdag gemengd 17+/DE-HE-DD-HD-GD   Zo Jongens 14, team 1
Erna Hovius   Warande 1   Quinn Eygendaal C
    Mignon van Disseldorp ©   tom van disseldorp
Warande 2   Rebecca Groenhuis   Bastijn Docters van Leeuwen
Ilse Verschoof ©   Helga Sevriens   Finn van der Schoot
Saskia Vissers   Richard Verhaagen   Harm Verschoof
Chantal Deckers   Wouter Moormann  
Marion de Haan       Zo Jongens 14, team 2
  Zondag gemengd/DE-HE-DD-HD-GD   Daan Rommelse
Zaterdag 17+ (2DE, 3DD)   Warande 1   Sil Dutour Geerling
Warande 1   Puck van Disseldorp   Rick Meurs
Dorien Wisseborn   John Martens ©   Duncan Minnee
Marion Benschop   Ivar Martens   Mats Mintjes C
Pauline den Dries   Lisette Martens  
Dagmar van Lith       Zo Meisjes 14, team 1
Astrid van Irsen ©       Danique van Zeeland
Marloes Hendriks       Isa Koreman
      Eliza van Wijnen
Zaterdag dames 17+/4x DD       Mijntje Kielstra
Warande 1       Michelle Schapers C
Herma Zandbergen ©      
Monique Wiltink      
Irene Vial       Zo Gemengd 14, team 1
Gitte Brent – Evers       Imma Griffioen
        Stijn Melessen
Warande 2   Reinier Augustin
Pax Kooijman ©       Mathijs Bergevoet
Lot Peeters       Femke Molenaar C
Yvonne van Duyl          
Jenny Breukel          
Angely van Gool          
           
Warande 3          
Stacey de Vet          
Claudia Dingemans          
Edith Momm          
Belinda Rietveld          
Marion de Pater          
Donna Vermeulen          
Ingeborg Hellemons ©          
           
Warande 4          
Deepa Scheefsma          
Jolanda Sips          
Chantal Martens          
Anita Haak          
Ingrid Nagtzaam          
Ingrid Debets ©          
Femke Vermeulen          
Frederique Vleeming   Jeugd      
    ZONDAG GROEN    
    GROEN 1- team 1
Annemijn vos
Benthe van Zeeland
Feline Docters van Leeuwen
Mathis Augustin C
Stijn van GeersaemGROEN 1 – team 2
Bo Wolterink
Yessime Nori Abboud
Luuk den Dekker
Tiemo Castelijns C
Youri Donker

GROEN 2 – team 1
Christina Broeders
Anouk Goos
Marloes Meurs C
Lune Coenen
Britt Rommelse

GROEN 2 – team 2
Lev Benner
Hugo Spikman C
Luuk Engbersen
Stan Bogmans

   
,
Vorig bericht
50ste Gouden Editie Intersport Oosterhout Warande Open!!!
Volgend bericht
Kom je ook naar de feestavond op 3 augustus 2018?

Gerelateerde berichten

Menu