TeamTennis 2018

Vanaf 28 september 2018 spelen we weer TeamTennis.

Data (nieuw!) : 28 september; 12 en 26 oktober, 2 en 9 november 2018. Inschrijven wordt na de zomervakantie mogelijk.

Wat is TeamTennis?

Een alternatieve mixed / dubbel competitie voor alle leden vanaf 18 jaar op vrijdagavond. Voor zowel de beginnende als de gevorderde tennisser.
De indeling vindt plaats op basis van speelsterkte [gemiddeld van het team] Inschrijven doe je met een team dat uit minimaal 2 dames en 2 heren bestaat. Elke speelavond zal één team vanaf 23.30 uur de bardienst overnemen en zorgt een ander team voor de nodige hapjes [budget beschikbaar]. De kosten voor deelname aan het TeamTennis bedragen EUR 40 per team.

Er wordt iedere vrijdag tegen een ander team gespeeld vanaf 19:30 tot 23:30. Warande leden kunnen zich inschrijven met het onderstaande formulier.

Mocht je graag willen deelnemen maar geen compleet team hebben neem dan even contact op met de organisatie, dan zetten we je op de reserve lijst.

Met vriendelijke groet,
TeamTennis 2018 – Arien de Haan 06-53 732 832 & Michel Minnee 06-47 17 16 40

    Naam captain*

    Telefoon mobiel*

    Email adres*

    Naam van onze DJ

    Voorkeur*

    Speelsterkte Dubbel Captain*

    Naam teamlid 2*

    Speelsterkte Dubbel teamlid 2*

    Naam teamlid 3*

    Speelsterkte Dubbel teamlid 3*

    Naam teamlid 4*

    Speelsterkte Dubbel teamlid 4*

    Naam teamlid 5

    Speelsterkte Dubbel teamlid 5

    Naam teamlid 6

    Speelsterkte Dubbel teamlid 6

    Opmerking

    Verplicht veld*

     

    Bewaren

    Bewaren

    ,
    Vorig bericht
    KNLTB wintercompetitie 2018-2019
    Volgend bericht
    Jeugdmiddag 19 September 2018

    Gerelateerde berichten